Jau vaikystėje, turbūt ne kartą teko pasvajoti apie nuotykius namelyje medyje.
Sodyboje Uostas 11:11 galite išpildyti šią savo svajonę! Jei pabodo įprastos sodybos prie ežero, Uostas 11:11, rekomenduoja poilsiui pasirinkti patogią, jaukią nakvynę nameliuose medžiuose – upės Nemuno pakrantėje!

Namelis medyje dviem asmenims, skirtas jaukiam ir ramiam poilsiui! Namelis medyje įrengtas su visais būtinais patogumais (šaldytuvas, šildymo/vėsinimo sistema, televizorius, įrengti bendri tualetai, dušai), kurie sukurs komfortiškumo Jūsų poilsiui gamtoje. Namelio apačioje atsipalaidavimui įrengta terasa, su džiakuzi (sūkurine vonia), kuria galima naudotis visiems apsistojusiems namelyje medyje! Įrengta grilio zona, kurioje galėsite išbandyti lauko kepsnines ir mėgautis maisto gaminimu gamtoje. Romantiškam vakarui palydint saule ar nuostabiam rytui su arbatos ar kavos puodeliu namelio medyje viršuje įrengta mažoji terasa! Išpildykite savo svajone, poilsiaudami nameliuose medžiuose. Iki susitikimo – Uostas 11:11!

Privalumai

  • Buvimas gamtos apsuptyje ant Nemuno kranto!
  • Sūkurinės vonios malonumai terasoje.
  • Grilio zonoje – kepsninės, iešmai ir kt.
  • Įrengti bendri tualetai, dušai

DĖMESIO!
Uostas 11:11 apsistojusiems nakvynei namelyje medyje ar kupole suteikiama galimybė išbandyti irklentes ar pasiplaukioti dviviete baidare – NEMOKAMAI!

Grilio zona

Sūkurinė vonia

Oro kondicionierius

Televizorius