Poilsiavietė UOSTAS 11:11 yra įsikūrusi upės Nemuno pakrantėje, Sekionių kaime, Kaišiadorių rajone. Sodyba – ramioje gyvenvietėje, todėl be rūpesčių, apsupti miškų ir laukų, galėsite mėgautis ramybe ir išbandyti įvairias rekomenduojamas pramogas, poilsiaudami dviese ar mažoje kompanijoje.

Uoste 11:11 įrengtos originalios su visais būtinais patogumais poilsio ir nakvynės vietos: nameliai medžiuose 2 asmenims, kupolas dviem, kurios harmoningai įsilieja į natūralų gamtos kraštovaizdį.

Namelis medyje, daugelio iš mūsų vaikystės svajonė, kurią dabar galite išpildyti apsistoję Uoste 11:11! Ieškantiems romantikos, jaukumo atmosferos rekomenduojama apsistoti – kupole. Kupolas – skaidrus, todėl vakare jaukiai įsitaisę miegoti, galėsite stebėti žvaigždėtą dangų, o ryte pabusite su pirmaisiais saulės spinduliais, upės Nemuno pakrantėje. Visa tai natūraliai sukurs romantišką atmosferą bei nepamirštamas jaukias akimirkas. Nameliai medžiuose, kupolas – pritaikyti patogiai ilsėtis dviem asmenims, juose yra visi būtiniausi patogumai (šaldytuvas, šildymo/šaldymo sistemos, televizorius kt.). Po nameliais medžiuose įrengtos terasos su sūkurine vonia.

Uoste 11:11 poilsis skirtas tik suaugusiems. Svečiai nameliuose laukiami visais metų laikais, o Uoste 11:11 galima ne tik jauki ir patogi nakvynė, bet rekomenduoja išbandyti ir daug įvairių smagių pramogų!

Sodyboje yra įrengtos skirtingos pramogų zonos, kurios neleis Jums nuobodžiauti poilsiaujant Uoste 11:11! Atvykę į Uostas 11:11 galėsite pasimėgauti pirtimis, džiakuzi (sūkurine vonia), kubilu (hidromasažas, burbuliukai ir LED lemputės.). Poilsiaujant Uoste 11:11 jūsų laukia įvairios vandens pramogos (baidarės, irklentės, pasiplaukiojimas laivu). Uoste 11:11 galima laivo be kapitono nuoma. Nuomojamas, tvarkingas ir saugus laivelis, kuriam NEREIKIA teisių! Juo plaukti gali iki 6 asmenų. Mėgsti leisti laiką plaukiojant gamtoje? Tapk pats sau kapitonas ir leiskis į nepamirštamą kelione upės Nemuno pakrantėmis!

Uoste 11:11 jūsų laukia ir daug smagių nemokamų pramogų: maudynės, žvejyba, tinklinis, lauko batutas, įvairūs lauko žaidimai ( jengo kaladėlės, dartai, petankė) ir kitos smagios pramogos gamtoje! Uoste 11:11 teka upė Nemunas, todėl čia puiki vieta mėgstantiems pažvejoti. Poilsiavietėje yra ir vandens telkinių, kurie puikiai tinkami maudytis karštomis vasaros dienomis ar smagiam laikui po pirties! O koks poilsis gamtoje be laužo šilumos! Uoste 11:11 yra lauko kepsninės, grilio zonos, kuriose galėsite mėgautis ir išbandyti įvairius maisto gamtoje ruošimo receptus!

Uostas 11:11 apsuptas gamtos: teka upė, aplink miškai, puikiai tinkami ramiam
pasivaikščiojimui. Grynas oras suteikia jėgų ir leidžia pailsėti nuo miesto šurmulio, o rekomenduojamos pramogos sodyboje leidžia turėti smagų turiningą laiką poilsio metu, taigi nedvejokite ir apsilankykite!

Lauksime Jūsų, iki susitikimo Uostas 11:11!